Xmobile Pro

Sizlere Android telefon takip programı olarak tanıtacağımız ve çok büyük ihtimalle eğer konu ile biraz alakalı iseniz mutlaka ismini bileceğiniz bir casus telefon izleme yazılımı Xmobile Pro yu tanıtacağız. Xmobile Pro Nedir? Hemen bu soruya kısa bir şekilde yanıt vererek başlayalım isterseniz; Xmobile Pro ebeveynlere özel olarak geliştirilmiş ve anne ve babaların çocuklarının güvenlikleri hakkında duydukları endişeleri gidermeleri yönünde onlara katkıda bulunup üzerlerindeki stresi ve kaygıyı en aza indirmelerini sağlamada oldukça faydalı olan bir android telefon takip programıdır.

Xmobile Pro telefon izleme programını ebeveynler çocuklarının telefonlarına yükledikten sonra yazılım o telefonlarda gizli bir şekilde arka planda ve telefona her hangi bir uyarı vermeden çalışmaya başlar ve bu aşamadan sonra oçocuğun o telefonla yaptığı tüm işlemleri takibe alır ve bu takibe aldığı tüm verileride kullanıcısına yani ebeveyn ne gönderir, böylelikle anne ve babalar çocukları her an nerede, kimlerle, ne konuşuyor, ne iletişimde bulunuyor, sosyal medyada neler paylaşıyor, hangi potansiyel tehlike yaratacak kişilerle iletişim halindeler gibi kendilerini kayglandıracak bir çok konuya açıklık getirebiliyorlar

Ebeveyn kontrolünün bu denli önem taşıdığı günümüz koşullarında Xmobile Pro aileler için oldukça gerekli bir yazılım olarak karşınıza çıkıyor, alternatif basit özellikli takip programlarının aksine sunduğu ileri teknoloji altyapısı ile fonksiyonları sayesinde ilk tercih edilmesi gereken ender yazılımlardan.

Ücretsiz Deneme imkanı sunmasından dolayı gönül rahatlığı ile hiç bir maliyet ödemeden 24 saat süresince deneyebilir ve özelliklerine tek tek kullanıp bakabilirsiniz.

Sizlerde eğer Xmobile Pro yu hemen yükleyip 5 dakika içerisinde denemeye başlamak isterseniz aşağıdaki videoda gösterildiği şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca daha detaylı bilgi için www.xmobilepro.net e bakabilir online yazılım danışmanlarına sorularınızı iletip bilgi edinebiliriniz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =