Ücretsiz Telefon Takip Yöntemleri

Web sitemizde ücretsiz telefon takip yöntemleri hakkında sizlere daha öncesinde de çeşitli bilgiler sunmaya çalışmıştık. Bu yazımızda da yine ücretsiz telefon takip yöntemlerinden bir tanesi olan kaliteli yazılımların ücretsiz deneme sürümlerinden basedeceğiz.

En popüler olmuş telefon izleme programları arasında yer alan bir çok program potansiyel kullanıcılarına full sürüm olacak şekilde ücretsiz telefon takip imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları xmobile pro, mspy programlarıdır. Şimdi gelin önce Xmobile Pro cep telefon takip programını inceleyelim.

ücretsiz telefon takip yöntemleriXmobile Pro Ücretsiz Deneme Nasıl Yapılır

Xmobile Pro en kolay şekilde ücretsiz deneme yapabileceğiniz en kaliteli Android telefon takip programıdır. Deneme süresi 24 saat ile sınırlandırılmıştır. 24 saat full sürüm tüm özellikleri açık olacak şekilde deneme imkanı sunmaktadır. Xmobile Pro sadece android telefonlara uyumlu olduğundan iphone bir telefon takip etmek istiyorsanız bu iphone için uyumlu değildir. Android telefon takip programı olarak ücretsiz deneme yapmak istiyorsanız Xmobile Pro tamda bunun içindir.

Sizlere full fonksiyon ile tam 24 saat süresince kullanım imkanı sunacaktır. Tek yapmanız gereken Xmobile Pro yu yüklemek ve yükleme sonrasında emailinizden onay linkine tıklayıp kullanıcı panelinize girmektir. Böylece yükleme yaptığınız android telefondan gelecek tüm bilgileri görebileceksiniz.  Kurulumu oldukça kolay olan Xmobile Pro hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kurulum videosunu izlemek için sitemizdeki üst ana menüden xmobile pro sayfamıza bakabilirsiniz.

 

mspy ücretsiz denemeMSPY Ücretsiz Deneme Nasıl Yapılır?

Popüler olan diğer telefon takip yazılımlarından biri olan mspy’da ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır. MspyIn sunduğu ücretsiz deneme süresi 7 gün olmasına karşın mspy bunu ancak kredi kartı bilgilerinizi sisteme girdikten sonra sunmaktadır. Dolayısıyla mspy programını ücretsiz deneme yapmak istiyorsanız öncelikle kredi kartınızın olması gerekmektedir.

Mspy size kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra 7 gün ücretsiz mspy kullanma imkanı verir. Bu 7 gün içerisinde her hangi bir zaman mspy kullanım sürenizi iptal etmeniz durumunda sizden herhangi bir ödeme kesmez. Ama 7 gün sonunda hala kullanmaya devam etmek istemeniz durumunda ozaman sizden satın almak istediğiniz süre kadar ücret kesimi yapacaktır.

 

Sizlere bu yazımızda ücretsiz olarak deneme yapabileceğiniz dünya genelinde en popüler 2 yazılımdan ve nasıl deneme yapabileceğinizden bahsetmeye ve detaylar vermeye çalıştık. Görüldüğü üzere eğer android bir telefon takibi yapacaksanız sizlere bu hizmeti en iyi ve kaliteli şekilde sunacak yazılım xmobile pro dur. Ama xmboile pro nun sadece android telefonlara özel olmasından dolayı eğer iphon takip program arıyorsanız ve mutlaka ücretsiz denemesi olsun istiyorsanız ozaman mspy programını tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

 

Peki ya Flexispy nasıldır ondan bahsetmeyecekmiyiz?

flexispy telefon takip programıTelefon takip programı diyipte Flexispy dan bahsetmemek kesinlikle olmaz diye düşünüyoruz. Bu yazımızda flexispy programını sona saklamamızın nedeni flexispyın ücretsiz deneme versiyonunun olmamasıdır. Peki neden bahsetme gereği duyuyoruz derseniz şöyle ifade edelim.

Konu iphone takibi olduğunda Flexispy diğer tüm programlardan daha fazla imkan ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Dünya genelindeki popülerliği de bu özelliklerinin fazlalığından gelmektedir.  Her ne kadar ücretsiz deneme imkanı sunmasa da flexispyı takip konusunda mspy ile kıyaslandığında ondan kat kat üstün yapan birçok yön vardır.

Bunlar arasında şifreleri gösterme özelliği, web kamera açma özelliği, ortam ve arama kayıtlarını dinleme imkanı sunması, canlı aramaları dinleme imkanı sunması tüm b özellikler mspy da olmayan özelliklerdir. Bu ücretsiz deneme olmasa da olur ben kaliteli bir iphone takip programı arıyorum diyorsanız Flexispy konusunda tek geçeceğimiz bir yazılımdır. Flexispy kurulumu ve kullanımı çok kolay olsa da yinede temel seviyede ingilizce bilmenizi gerektiren durumlar olabilir. Temel bir ingilizce bilgisine sahipseniz düşünmeden satın alabileceğiniz bir programdır .

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + three =