TELEFON CASUS PROGRAM YÜKLE

Bir telefon casus program yükle Türkçe menü ve kullanımı kolay olsun istiyorsanız ve nasıl olur diye merak ediyorsanız öncelikle bilmeniz gereken şey casus programı olarak bahsedeceğimiz yazılımların tam olarak ne oldukları ve hangi işlevler için kullanıldıkları dır. Telefonlar için kullanılan casus programı olarak bilinen yazılımlar cep telefonlarına bir yükleme linki vasıtasıyla internet üzerinden kolaylıkla yüklenebilirler. Telefona casus programı nasıl yüklenir bilmek istiyorsanız yazımızın devamında sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışacağız.

telefon casus program yükleCasus programını bir cep telefonuna yüklemek ve telefon takip gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle hangi özelliklere sahip casus programını kullanmak istediğinizi bilmenizde yarar vardır, zira casus yazılımlar arasında özellikleri bakımından farklılıklar bulunabilmektedir. Sizler ful özellikli olan bir casus programını seçerseniz kullanımınız sırasında tüm aklınıza gelebilecek özelliklerden faydalanma şansına da sahip olmuş olacaksınızdır.

Telefon casus programı olarak sunulan ve popüler olmuş yazılımlar diğer bir isimlendirme olarak telefon izleme programı veya telefon takip programı olarak adlandırılırlar. Sizlerde eğer bu tür bir yazılım kullanmak istiyorsanız diğer bilmeniz ve öncelikli olarak değerlendirmeniz gereken konu hangi işletim sistemli telefona yazılımı yüklemek istediğinizdir. Telefon casus programları Android telefonlar ve İphone telefonlara özel olabilmektedir ve bu yüzden siz hangi telefonda kullanım yapacaksanız o telefona uyumlu bir casus programı aramalısınız.

Android telefona casus programı nasıl yüklenir?

Bir Android telefona ( samsung,htc,xperia,lg,levono,casper, vb) casus programı yüklemek oldukça kolay bir işlemdir ve neredeyse 2 dk gibi bir sürede kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yükleme işlemi bitirilebilir. Sizde eğer telefon takip programı indir türkçe olsun istiyorsanız, yazılımın yüklenmesi bir yükleme linkine tıklanarak yapılmaktadır ve dediğimiz gibi oldukça kolay ve hızlıdır. Yükleme öncesinde telefonda ayrıca yapılması gereken herhangi bir ayarda genelde bulunmamaktadır. Elinize Android bir telefon alıp programın indirme linkine tıklayıp sanki küçük boyutlu bir oyun yükler gibi hızlı bir şekilde yükleme yapmanız mümkündür. Yükleme bittiğinde casus programı telefonda kendini belli ettirmeden arka panda sessizce çalışmaya başlar ve bu telefondaki özellikleri dahilinde olan verileri kullanıcısına iletir.

İphone’a casus programı nasıl yüklenir?

Bir iphone’a casus program yüklemek bir androide yüklemekten bir derece daha zahmetli bir iştir. Bunun nedeni iphone’a appstore dışında bir kaynaktan direk yükleme yapılamamasıdır. Dolayısıyla öncelikle iphonun yükleme yapılabilir hale getirilmesi gerekir ki bu işlemede Jailbreak denilmektedir. Jailbreak yapılmış bir iphone a ise casus programı yine Android te olduğu şekilde kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 11 =