Cep telefon dinleme programı yükleme işlemi yazılımdan yazılıma farklı olabilmektedir, bir telefon dinleme programını yüklemek ve kullanmak istiyorsanız öncelikle hangi model telefona yükleme yapacağınızı bilmeniz ve yazılımı da ona göre seçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere Android telefonlar için olan ve alanında 1 numara diyebileceğimiz Xmobile Pro telefon takip programı nın nasıl yüklendiğini ve ücretsiz olarak nasıl deneme yapabileceğinizi göstereceğiz.

Toplamda bu işlem için yırmanız gereken zaman 5 dakikayı geçmeyecektir bu sürenizin 1 – 2 dakika kadarı programı yüklemek ve ufak bazı ayarları yapmanız için yeterli olacaktır, diğer kalan 3 dakika ise de kurulum sonrasında e-mailinize gelecek olan ücretsiz denemeyi başlatmanız için gerekli olan aktivasyon linkine emailiniz den tıklamanız  için gecen süre olarak değerlendire bilirsiniz. Kuruluma geçmeden önce önemli bir noktayı vurgulamakta fayda görmekteyiz; kurulumda e-mail adresinizi mutlaka doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir aksi halde 1 harf dahi yanlış olsa e-mailinize kurulum sonrasında aktivasyon linki ulaşamayacak ve dolayısıyla ücretsiz denemeyi başlatmanız da mümkün olmayacaktır.

Yukarıdaki ön bilgileri anladığınızı varsayarak sizlere bir android telefona telefon dinleme programı nasıl yüklenir ve ücretsiz olarak 24 saat kullanılabilir bunu en iyi Android telefon takip programı olan Xmobile Pro yu örnek vererek gösterelim. Hemen aşağıdaki videoyu izlediğinizde ve videodaki adımları sizlerde android bir telefona uyguladığınızda yaklaşık 5 dakika içerisinde o telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

XMOBİLE PRO TELEFON TAKİP PROGRAMI ANDROİD TELEFONA YÜKLEME VE ÜCRETSİZ DENEME ANLATIM VİDEOSU AŞAĞIDADIR

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 4 =