SELF SPY

Bu yazımızda sizler için Self Spy android telefon takip programını inceleyeceğiz. Self Spy sadece android telefonlara uyumlu bir telefon izleme programıdır. Diğer ve asıl adı Xmobile Pro dur. Türkiye’de Xmobile Pro veya SelfSpy adı ile kullanıcılara sunulmakta olan kaliteli ve çok fonksiyonlu izleme ve takip işlevleri olan bir programdır. Dolayısıyla yazılımı isterseniz http://www.xmobilepro.net sitesinden Xmobile Pro ismiyle satın alabilirsiniz isterseniz de http://www.selfspy.info sitesinden self spy ismiyle satın alıp kullanabilirsiniz. Yine her iki siteden de Ücretsiz Deneme kurulumu yapıp 24 saat ücretsiz olarak yazılımı full sürüm olarak kullanıp deneyebilirsiniz.

 

self spySelf SpyXmobile Pro Programı özellikleri oldukça fazla olan bir telefon takip programıdır. Çok özellikli olmasının yanı sıra gerek kurulumu gerekse de kullanımı oldukça basit bir programıdır. Bundan dolayı kullanıcısına hem kolay hem çok özellikli hemde oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerinde Android telefon takibi için kaliteli bir programa ihtiyacınızın olması durumunda ilk tercihiniz olarak sizlere SelfSpy – Xmobile Pro yu önerebiliriz. Öncelikli olarak ücretsiz deneme imkanı sunulması kullanıcı açısından oldukça avantajlı bir durum teşkil etmektedir. Hiç bir ödeme yapmadan 24 saat full sürüm olarak yazılımı deneme imkanı bulunan kullanıcı , satın alma işlemi yapmadan önce yazılımın tüm özelliklerini bire bir test etme imkanı bulur. Bu sayede program hakkında tam ve en net bilgiye sahip olmuş şekilde isterse yazılım kullanım lisansı satın alabilir ve kullanımına devam edebilir.

 

Self Spy veya Xmobile Pro yazılımları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için mevcut sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yazılımlar hakkında sormak istediğiniz sorularınızın olması durumunda sitemizin sağ alt kısmında bulunan Bize Danışın online mesajlaşma kısmına mesaj bırakarak bize iletebilirsiniz. Zaten yazılım kullanıcısı iseniz yazılım hakkındaki düşüncelerinizi bu yazımıza yorum bırakarak diğer potansiyel kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.