self spy

SELF SPY NEDİR?

Bir android telefon takip programı olan Self Spy nedir? Nasıl kurulur ve kurulumdan sonra nasıl takip sağlar? Bu konularda sizleri biraz aydınlatmak istiyoruz. Öncelikle SELFSPY bir android telefon izleme ve takip programıdır, bunun ne anlama geldiğini şu şekilde açıklayalım.

Çocuğunuzun telefonunun samsung, lg, htc, huawei, xperia veya bunlar benzeri bir android telefon olduğunu var sayalım ve siz de çocuklarınızın her an nerede ve kimlerle olduklarını bilmek istiyorsunuz. Ayrıca telefon çocuklarının bu telefonları üzerinden yaptıkları sosyal medya paylaşımlarından haberdar olmak istiyorsunuz, kimlerle her an ne yazışıyorlar ne konuşuyorlar bilmek istiyorsunuz, dolayısı ile çocuklarınızın potansiyel olarak tehlikeli, sosyal veya birebir iletişim içerisinde bulunabilecekleri kişilerden zamanında haberdar olarak onları koruma yönünde gerekli tedbirleri almak istiyorsunuz. İşte bu durumda SelfSpy telefon takip programı tam size uygun bir yazılımdır. Self Spy’ı çocuğunuzun telefonuna yüklemeniz tüm bu telefon takip işlemlerini kolaylıkla yapmanız için yeterli olacaktır.

 

SELF SPY İNDİR

Self Spy programının telefona indirilmesi ve kurulması oldukça basittir ve sadece 2 – 3 dakikanızı alacaktır. Kurulum sonrası hemen kullanıma başlayabileceğiniz SelfSpy programını 24 saat ücretsiz olarak kullanabilir ve tüm özelliklerini kolaylıkla test edebilirsiniz. Self Spy ücretsiz deneme süreniz olan 24 saat boyunca programın tüm özelliklerinden kısıtlama olmaksızın faydalanabilir ve tek tek her özelliği deneyebilirsiniz. Bu size yazılımı satın almadan önce tam bir deneme fırsatı sunacak ve program hakkında en net bilgiye sahip olmanızı sağlayacaktır. www.selfspy.info sitesinden programın daha detaylı bilgisine ulaşabilir ve ücretsiz olarak hemen indirip deneyebilirsiniz.

 

SELF SPY ücretsiz deneme KURULUMU

SelfSpy programını hemen kurmak ve denemek istiyorsanız aşağıdaki videoda gösterildiği şekilde takip edeceğiniz telefona kurulum yapmanız yeterli olacaktır. Kurulumdan hemen sonra emailinize gelecek ve deneme sürenizi aktive edecek linke tıklayarak kullanıcı panelinize girebilir ve SelfSpy programını kullanmaya başlayabilirisiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + fifteen =