MSPY Hakkında Detaylı Bilgi

Telefon takip programı denilince akla ilk gelen telefon izleme sistemi yazılımı olan mspy satın almadan önce bilmeniz gerekenleri sizlere kısaca bu yazımızda vurgulamaya ve yanlış yazılım seçimi yapmamanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikli olarak bilmeniz gereken şey m spy ın telefon dinleme ve ortam dinleme özelliğinin olmayışıdır. Evet büyük ihtimalle bu iki özelliğin m spy da var olduğunu düşünüyor veya size öyle lanse edilmiş olabilir ama işin doğrusu dinleme özelliklerinin m spy dan 2 yıl önce kaldırılmış ve hallen de bulunmamasıdır.

mspyPeki m spy bu iki özelliği olmadan da kullanılabilecek bir yazılım mıdır? Evet tabi ki mspy diğer çoğu telefon takip yazılımına göre oldukça kaliteli bir yazılım firmasıdır. Kendisini de bu alanda oldukça evvelden buyana zaten kanıtlamış bir firmadır. Size kaliteli bir telefon takip programı sunacağından emin olabilirsiniz, yalnız burada önemli olan bir kaç nokta bulunmaktadır ve sizlerde bu noktaları yazılımı kullanmak istiyorsanız önceden bilmelisiniz.

Öncelikle m spy yazılımı her ne kadar kaliteli bir firma olsa da bu firma yurt dışında Londra da ana ofisi bulunan bir firmadır ve iletişimde doğal olarak ingilizce olmak durumundadır, sizlere müşteri desteğini sunacaklardır ama şimdiden belirtelim bu hizmet çok akıcı bir şekilde ve hızlı olmayacak ve ayrıca sadece ingilizce olacaktır. Dolayısıyla mspy dan tam verim almak istiyorsanız az buçuk ingilizce bilmenizde fayda var. Onun haricinde mspy yazılımı size sunacağı özelliklerde çok ileri teknoloji kullanmasa da gereksinimlerinize göre uygun olabilecek bir takip programı olabilir.

Mspy ı sizlere android bir telefon takip programı olarak önermiyoruz, çünki m spy a gelene kadar sizlere mspydan kat kat daha iyi , daha özellikli ve çok daha kolay kurulum ve kullanıma sahip Xmobile Pro yu öneriyoruz. Xmobile Pro telefon takip ve dinleme programı sizlere o kadar fazla özellik sunacaktır ki mspy ile kıyaslamanıza dahi gerek kalmayacaktır. Xmobile Pro yazılımı hakkında detaylı bilgiye www.xmobilepro.net den ulaşabilir ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Mspy telefon takip programını biz daha çok iphone lar için önerebiliriz, çünkü iphone takibinde diğer yazılımlardan çok ta geri kalır bir yanı yok hatta bazı özellikleri ile diğer iphone takip programlarının daha da ilerisinde diyebiliriz.Sizler de eğer m spy telefon izleme programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.mspy.web.tr adresinden inceleyebilirsiniz.