Evet sevgili site ziyaretçilerimiz sizlere bu yazımızda mspy üyelik iptali nasıl yapılır bu konuda bilgi sunacağız. Öncelikle bu yazımız özellikle şuan mspy ücretsiz deneme yapan kişileri ve lisanslı kullanım yapan kişileri kapsamaktadır. Muhtemelen sizlerde mspy programını şuan deniyor veya satın almış kullanıyorsunuz, ama memnun değilsiniz ki şuan mspy üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsunuz.

MSPY İPTAL ETMELİMİSİNİZ?

Tabi ki eğer ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa bunu hemen yapmalısınız. Sizlere mspy ve diğer popüler yazılımlar konusunda kaliteleri ve içerdikleri özellikler hakkında  EN İYİ CASUS PROGRAMLAR  sayfamızda bir derecelendirme yapmıştık. Bir daha ki seçiminizi o sayfamızdaki kalite sıralamamıza göre yaparsanız sorun yaşamaz ve iptal ettirmek durumunda kalmazsınız. MUTLAKA O SAYFAMIZA BAKINIZ.

 

MSPY ÜYELİK İPTAL İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Öncelikle mspy kullanıcı panelinize giriş yapmalısınız. Kullanıcı panelinizin sol menüsünde bulunan Dashboard yazan kısma tıklayın. Daha sonra sağ kısımda görünen Account İnfo ( hesap detayı) yazan yerde bulunan Request Cancellation ( iptal talep et) kısmına tıklayın ve açılacak kısma neden iptal etmek istediğinizi yazın ve gönderin. Böylelikle iptal talebiniz mspy a ulaşacak ve değerlendirilip muhtemelen iptaliniz gerçekleşecektir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde nerelere tıklamanız gerektiğini gösterdik.

 

mspy üyelik iptal etme

 

Burada önemli olan bir ayrıntı vardır. Onuda size hemen belirtelim. Eğer deneme süresi içerisinde iseniz yani 7 günlük mspy deneme sürümü kulanıyorsanız ve iptal etmek istiyorsanız size tavsiyemiz bunu en az 4. gününüzde yapın.  Çünkü eğer bu iptal talebini 7. güne bırakırsanız mspy a talebinizin geç ulaşma ihtimali olabiliyor. Daha doğrusu mspy öyle olduğunu idda edip talebiniz geç geldi diyebilir ve sizden üyelik ücretini o ay içiin tahsil edebilir. Buna dikkat etmelisiniz.

 

Sizlere bu konudaki diğer yazımız olan MSPY DENEME SÜRÜMÜ varmı?  yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bilgi edinmeniz açısından oldukça işinize yarayacaktır.

 

MSPY YERİNE SİZLERE TAVSİYEMİZ 

Mspy gibi bir yazılımı deneyip muhtemelen memnun kalmayacağınızı zaten biliyoruz ve sizlere bunu ilgili yazılarımızda zaten belirtmiş durumdayız. Bu sebeple sizlere çok daha kaliteli iki yazılımı kullanmanızı öneririz. Hem deneme süresi sonunda iptal etmek gibi bir zorunluluğunuz olmaz hemde siz ödeme yapmak istemediğiniz sürece sizden hiç bir ödeme tahsil edilmez. Aşağıdaki sayfamıza göz atın.

EN İYİ CASUS PROGRAMLAR

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − fourteen =