Mspy Türkiye ve Türkçe Müşteri Desteği

Ebeveynler için bir parental control programı olan yani ebeveyn kontrolü sağlayan bir telefon takip etme yazılımı olan mspy kullanıyorsanız veya kullanmayı düşünüyorsanız Mspy Türkiye müşteri destek varmı merak etmiş olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Mspy Türkiye iletişim bilgilerini vermek isterdik ama durum şu ki mspy türkçe destek veren bir birime sahip değil. Dolayısı ile Mspy Türkiye iletişim bilgisi de malesef yok.

mspy türkiyeWeb sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızdan bize gelen sorular içerisinde mspy türkçe destek varmı şeklide bir çok soru gelmekte. Biz bilgimiz dahilinde olan kısımlarda zaten mspy kullanıcılarına gerekli bilgi desteğini sunmaya çalışmaktayız. Ama her ne kadar sizleri mspy yazılımının kullanımı ve genel tanımı konusunda bilgilendirsekde kullanıcı bazında kendi spesifik kullanıcı hesapları hakkında türkçe destek almak isteyenlere doğal olarak destek sunamamaktayız. Bu desteği ancak mspy resmi sitesi verebilmektedir ve malesef onlarında Türkçe destekleri bulunmamaktadır.

Aslında msyy resmi sitesine girip online mesajlaşma kısmına Türkçe yazdığınızda size Türkçe çeviri yapıp hemen cevap verebiliyorlar ve sizde bunu anlayabiliyorsunuz ama bunu genelde satış kısmında yapabiliyorlar. Kullanıcı hesabınız ile ilgili spesifik birşeyler sormak istediğinizde genelde sizi online mesaj gönderme platformlarına yönlendirip canlı destek sunmuyorlar.

Örneğin neden şu özellik benim panelimde çalışmıyor şeklinde bir soru sorduğunuzda sizi online mesaj gönderebileceğiniz bir platformlarına yönlendiryorlar. Yani Türkçe destek almak mspy da biraz sıkıntılı olabiliyor. Keşke Mspy Türkiye ofisleri olsa ve oradan doğru dürüst Türkçe canlı destek sunabilselerdi. O zaman çok daha başarılı olabilirlerdi.

Biz sizlerden gelebilecek sadece mspy hakkındaki sorularınıza değil tüm popüler telefon takip programları hakkındaki merak ettiğiniz bilmek istediğiniz sorularınıza yanıt vermeye gayret edeceğiz. Bize sitemizin mesajlaşma kısmından sorularınızı ieletebilirisniz.

 

MSPY DAN DAHA KALİTELİ FULL ÖZELLİKLİ ÜCRETSİZ DENEMESİ OLAN TÜRKÇE PROGRAM İSTİYORSANIZ

SİZLERE XMOBİLE PRO YU ÖNERİYORUZ.

24 SAAT TAMAMİYLE ÜCRETSİZ

HEMEN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TIKLAYIP YÜKLEYİN 2 DAKİKADA DENEMEYE BAŞLAYIN

mspy deneme sürümü

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =