Mspy Nedir Detaylı Bilgi

Telefon takip programı konulu bir araştırma yaptığınızda karşınıza çıkması muhtemel bir telefon izleme yazılımı olan Mspy nedir, hangi özellikleri vardır ve telefon takip programları arasındaki popülerliği ve kullanılabilirliği aslında nasıldır? Bu yazımızda sizlere mspy hakkında bir kaç detay bilgi vereceğiz ve eğer sizlerde bir mspy kullanıcısı olma niyetindeyseniz size vereceğimiz bilgiler doğrultusunda fikrinizi değiştirmeniz oldukça muhtemel.

mspy nedirMspy Nedir ? Öncelikle mspy ın bir telefon dinleme programı olmadığını belirterek yazımıza başlamak istiyorum, evet sizlerde muhtemelen mspy ı bir telefon dinleme yapabileceğiniz yazılım olarak algılamış olabilirsiniz ama işin aslı öyle değil, çünkü mspy da 2015 ten sonra telefon dinleme özelliği ve ortam dinleme özelliği kaldırıldı, dolayısıyla şuan 2017 de olduğumuzdan yaklaşık 2 yıldır mspy da telefon dinleme ve ortam dinleme özellikleri yok, bunu mspy satın almadan önce mutlaka bilmenizde fayda vardır.

Şimdi gelelim soracağınızı tahmin ettiğimiz idiğer soruya, Eeee peki telefon dinleme özelliği ve ortam dinleme özelliği yoksa neden mspy satın alayım ki? Aslında bu sorunuzda bi yerde haklı olabilirsiniz, çünkü bir telefon takip programında olması istenilen en önemli fonksiyonlardan 2 tanesi bu yazılımda olmayınca alternatif bir takip yazılımı aramak daha mantıklı geliyor.

Size şöyle bir tavsiyede bulunabiliriz, eğer iphone telefon takibi yapacaksanız mspy kullanmayı düşünebilirsiniz, bir tercih olarak mspy iphone da kullanılabilir çünkü iphone için konuşursak mspy a alternatif bir kaç takip yazılımından da neredeyse mspy kadar fayda göreceksinizdir, dolayısıyla iphone takibi yapacaksanız mspy makul bir seçenek olacaktır.

 

Mspy Hayaller Gerçekler

Gelelim Android bir telefon takip edecekseniz noktasına. Eve eğer takip edeceğiniz telefon android ise sizlere mspy a hic yaklaşmamanızı öneririz. Zira doğru dürüst çalışan bir özelliği dahi yoktur android de.  Bazı özellikleri muntazam çalışıyor olsa dahi telefon dinleme, ortam dinleme gibi özelliklerinin olmayışı ve teknik destek konusunda Türkçe desteklerinin neredeyse hiç olmadığını da var sayarsanız yarı yolda kalmanız içten bile değildir. Yarı yolda kalmak derken yazılımda bir fonksiyonun calışmaması veya aksaması gibi bir durumlarda dahi soracak bir muhatabınızı bulmanız ve bunu Türkçe yapmanız oldukça zamanınızı alacaktır.

 

PEKİ EN İYİ ANDROİD TELEFON TAKİP PROGRAMI HANGİSİDİR?

Evet arkadaşlar sizlere bu konuda öyle bir yazılım önereceğiz ki bir daha mspy ın adını bile ağzınıza almayacaksınız, zira bu yazılımı mspy ile kıyaslamaya kalkmak bile yazılıma hakaret olur düşüncesindeyiz. Xmobile Pro android telefon izleme programı, tam bir izleme gerçekleştirmek istiyorsanız bu yazılımı not edin bir yere çünkü sizlere en çok özelliği sunan Android telefon takip programı budur.

Xmobile Pro nun özellikleri arasında neredeyse yok yoktur. Devamlı yeni özellikler eklenmeye devam edilmektedir. Xmobile pro ile ortam dinleme , telefon görüşmeleri dinleme, tüm sosyal iletişim platformları yazışmaları ve sesli mesajları, ön ve arka kamera canlı izleme, canlı resim çekme ve daha burada sayamayacağımız bir çok özellik  sizlere sunulmaktadır. Ve standart olarak kaç aylık alırsanız alın bu özellikler full olarak bulunacaktır.

Xmobile Pro fiyatları şuan güncel olarak 1 aylık , 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olarak www.xmobilepro.net den bakabilirsniz. Sizlerde artık sadece oradan buradan duyduğunuz bir kaç şeyle telefon takip programı satın almak yerine önce ÜCRETSİZ olarak denemesini yapın ve kendiniz bizzat ne kadar özelliği var net bir şekilde görüp ondan sonra yazılımı beğendiğiniz taktirde yazılımı satın alın, paranızın karşılığını alabileceğiniz en iyi yol budur.

XMOBİLE PRO ÜCRETSİZ DENEME YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ SAYFAYA GİDİNİZ.

XMOBİLE PRO ÜCTERSİZ DENEME

Xmobile Pro