Mspy Deneme Sürümü 7 Gün Ücretsiz mi?

Telefon takibi için mspy deneme sürümü kullanmak mı istiyorsunuz? Okey gelin sizlere bu konuda biraz bilgi sunalım. Mspy deneme sürümü var mıdır önce buradan başlayalım isterseniz. Mspy deneme sürümü aslında yoktur, olan şey mspy full versiyonun süre kısıtlamalı halidir.

Aslında olan tam olarak buda değildir , yani herhangi bir süre kısıtlaması da aslında yoktur. Mspy sizlere 7 gün ücretsiz deneme süresi vermektedir. Ama bu süre 7 gün denediniz ve 7 gün sonunda kendiliğinden sonlanan bir süre değildir. Yani siz kendiniz sonlandırmadıkca 7 günden sonra da kullanımınız devam edecektir.

 

Peki nedir bu mspy 7 gün deneme sürümü hikayesi?

Gelelim işin doğrusunu kısa ve öz anlatmaya çalışalım, yukarıdaki açıklamamız biraz kafanızı karıştırmış olabilir hemen aslında ne olduğunu açıklayalım.

Mspy size kredi kartı bilgilerinizi girmeniz koşuluyla size 7 günlük kullanım süresi sunuyor, bu süre içerisinde mspy özellikleri neyse full olarak kullanabiliyorsunuz.

1. Bunu size deneme süresi olarak sunduğundan 7 gün süresince kredi kartınızdan herhangi bir ücret çekimi yapmıyor.

2. Siz 7 günlük bu deneme sürenizden memnun kaldığınızda ve 7 gün sonunda kullanmaya devam etmek istediğinizde 8. gün sizden ilk basta kaydolurken belirttiğiniz 1 aylıksa bir aylık ücreti, 3 aylıksa 3 aylık ücretini çekiyor.

3. Siz eğer farzedelim 6. gün denemekten artık vazgeçtiniz ve kullanmayı sonlandırmak istiyorsanız o zaman mspy iletişim kısmına email atıp deneme sürenizin sonlandırılmasını talep ediyorsunuz ve onlarda denemenizi sonlandırıp sizin kredi kartınızdan herhangi bir çekim yapmıyorlar.

 

İşte yukarıda sizlere mspy deneme sürümü nedir, ne değildir kısa ve öz bir şekilde açıklamaya çalıştırk. Umarım kafanızı karıştırmadan sizlere olayın özünü anlatabilmişizdir. Mspy kullanımı yapmak istiyorsanız ve bize sorularınız var ise sitemizin mesajlaşma kısmından bize yazabilirisiniz. Tarafınıza en kısa zamanda bıraktığınız emaile dönüş yapmaya çalışacağız.

 

MSPY DAN DAHA KALİTELİ FULL ÖZELLİKLİ ÜCRETSİZ DENEMESİ OLAN TÜRKÇE PROGRAM İSTİYORSANIZ

SİZLERE XMOBİLE PRO YU ÖNERİYORUZ.

24 SAAT TAMAMİYLE ÜCRETSİZ

HEMEN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TIKLAYIP YÜKLEYİN 2 DAKİKADA DENEMEYE BAŞLAYIN

 

 

mspy deneme sürümü

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − eighteen =