Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımı

Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımı farklı yeniliklerle karşımıza çıkarken iletişim ile pek çok farklı konuda fayda sağlamamıza da neden olur. Sevdiklerinizin hayatından asla endişe etmeyin ve düşünmeyin. Monitor Minor casus yazılım programının 2 günlük ücretsiz deneme paketini alarak hemen farkı hissedin.

Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımı ile sesini sevdiklerimize yönelik her tehlikeyi önceden öğrenebiliriz. Bu son derece faydalı bir durumdur. Tehlikeleri önlemek için gerekli zamanı kendimiz yaratabilir ve çözümleri sağlayabiliriz. Monitor Minor casus yazılım programını satın almak ve bu sayede hedef kişinin bulunduğu her yeri anında kontrol edebilmek ve dinlemek artık çok kolay. Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımının  çocuğunuzun telefonuna yüklediğiniz anda başlayan kurulumu ile telefon görüşmelerini anında dinleyebilir, rehberindeki numaralara bakabilir, gelen ve giden SMS’leri yönetebilir, konumunu tespit edebilir ve uzaktan erişim yapabilirsiniz.

Fark ettirmeden takip etmenizi sağlayan Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımı size beklentilerinizden fazlasını sunacak. Bu noktada telefondan yapılan sosyal medya paylaşımları ve takipçi hareketleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Uzaktan erişim ile çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişileri uzaktan engelleyebilirsiniz. Casus yazılım ile eşinizin veya sevgilinizin yanınızda olmadığı zamanlarda neler ile uğraştığını öğrenebilir, ortam dinleme veya video özelliği ile bulunduğu ortama anında hakim olabilirsiniz. Personellerinize güvenebilmek için ideal bir çözüm sunan bu yazılım ile mesai saatleri içinde personelinizin takibini iş dışına da taşıyabilirsiniz.  Bu yazılım hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 2 gün kullanım sunan ücretsiz full programı deneyebileceğiniz monitor minor casus telefon yazılımını 2 günlük süre sonunda memnun kalmanız durumunda tam sürüm aktivasyon kodu satın alarak lisans sürenizi uzatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Monitor Minor orjinal ve resmi lisans anahtarı için tek yetkili bayii monitorminor.info sitesidir. Resimli anlatım seçenekleri ile desteklenen kurulum kılavuzunu inceleyerek birkaç dakikada tam manasıyla programın uzmanı olabilirsiniz. Çünkü programda her şey çok net ve çok kolaydır. Size destek olan bu casus yazılımı gerçekten çok beğeneceksiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 5 =