TELEFON TAKiP PROGRAMi

Casus Telefon Dinleme

İPHONE TAKİP PROGRAMI

İPHONE TELEFON TAKİP PROGRAMI

Cep telefon takip programları arasında en çok talep edilenlerden bir tanesi de iphone telefon takip programı dır, ios işletim sistemine sahip iphone telefonlarda takip işlemi yapabilmek ve bir telefon dinleme programı kullanabilmek için öncelikle bilmeniz gereken bir kaç noktaya bıu yazımızda kısaca değinecek ve sizlerin daha doğru bir yazılım seçimi yapmanıza yardımcı olacağız.

Öncelikle eğer bir iphone telefon takibi yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken ilk şey bir iphonenun izlenebilmesi için önceden jailbreak yapılmış olmasında fayda vardır, çünkü jailbreak yapılmış bir iphone yapılmayana kıyasla çok daha detaylı bir şekilde takip ve izleme yapılabilir. Jailbreak yapılmamış bir iphone da takip edilebilir ama bu durumda takip özellikleri açısından kısıtlı fonksiyonlar dan yararlanabilirsiniz. Jailbreak nedir ve nasıl yapılır konusunda sizlere bu yazımızda bir bilgi sunmayacağız çünkü bunu internette ufak bir arama yaparak dahi kolaylıkla detaylı jailbreak yapma bilgisine zaten ulaşabilirsiniz.

şimdi bu ön bilgiyi sizlere geçtikten hemen sonra gelelim iphone takip programı olarak kullanabileceğiniz en kaliteli ve sizlere en çok takip ve dinleme fonksiyonunu sunacak yazılımlara; evet bu konuda siztemizin sizler için yaptığı yazılım testleri ve edindiğimiz tecrübelere dayanarak şu iki yazılımı sizlere önerebiliriz.

 

flexispy telefon takip programı1: FLEXİSPY

Konu iphone telefon takibi olunca flexispy en özellikli telefon takip programı olarak karşımıza çıkıyor, dünya genelinde kalitesi ile kullanıcılarının gözdesi olan ve iphone için kullanılabilecek en kaliteli yazılımdır diyebiliriz. Flexispy ın gerek kurulumu gerekse de kullanımı oldukça basit olmasına karşın bu yazılımı kullanabilmeniz için en azından temel seviyede bir ingilizce seviyesine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü hem kurulum aşamasında hemde kurulumdan sonra kullanım panelinizde ingilizce bir arayüz sizleri karşılayacaktır,çok zor bir terimsel başlıklar olmamasına karşın yinede temel bir ingilizce seviyesine sahip olmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

incl

 

 

 

 

2: MSPY:

İphone telefon takip programı olarak sizlere önereceğimiz 2. yazılım ise mspy dır, mspy telefon takip programını iphone için sizlere önermemiz deki en önemli sebep mspy ın jailbreak yapılmamış iphonelarda dahi kullanılabilecek bir versiyonunun olmasındandır, bu da sizleri extra jailbreak yapma zahmetinden kurtaran bir seçenektir ve oldukça da iddaalı dır. Eğer sizler de bir iphone takip etmek istiyorsanız ama jailbreakle uğraşmayayım diyorsanız o zaman mspy ı tercih etmeniz sizler açısından oldukça doğru bir karar olacaktır.

incl

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + twenty =

TELEFON TAKiP PROGRAMi © 2017 Frontier Theme