Flexispy ücretsiz deneme

Flexispy Ücretsiz Deneme yapmak istiyorsanız sizlere üzülerek belirtelim ki malesef flexispyın henüz ücretsiz deneme olan bir versiyonu bulunmamaktadır. Dolayısıyla eğer bir telefon takip programı olarak flexispy kullanmayı düşünüyorsanız ücretsiz deneme yapacağınız bir imkanı bulunmadığını bilmenizde fayda vardır.

Telefon takip programlarını inceleyip sizlere kaliteleri, özellikleri, kullanım kolaylıkları ve güncel fiyatları hakkında detaylı ama kısa ve öz bilgiler vermeye çalıştığımız web sitemizde flexispy telefon dinleme programını da detaylı olarak inceledik ve sizler için tüm özelliklerini hem Android telefonlarda hem İphonelarda hemde bilgisayarlarda kullanıp inceledik, flexispy telefon izleme programından aldığımız izlenimler genel anlamda oldukça iyi sonuçlar verdi. Temel olarak gayet başarılı özelliklere sahip alternatiflerine oranla oldukça güzel ve ayrıcalıklı diyebileceğimiz özelliklere sahip bir program.

flexispy telefon takip programıAvantajlı yanları arasında Call Intercept (arama canlı dinleme) özelliğini ve telefonda kullanılan tüm şifreleri gösterme özelliğinin oluşunu diğer yazılımlardan farkı ve en üstün yanı olarak sizlere söyleyebiliriz.

Flexispy diğer popüler takip yazılımları ile kıyaslandığında Türk kullanıcılar için ele aldığımızda bazı avantaj ve dezavantajlar sahip bir program, bunlardan en önemli olanları ve bir Türk kullanıcıyı yakından ilgilendirebilecek olanları kısaca şunlardır.

Flexispy Dezavantajı

Kullanırken az çok biraz ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekir, daha doğrusu programı yüklerken dahi az buçuk temel seviyede diyebileceğimiz bir ingilizce seviyesi gerekir. Eğer ingilizceye tamamen fransız değil iseniz o zaman işiniz oldukça kolay diyebiliriz.

Flexispy Avantajı

Biraz önce yukarıda sizler için saydığım iki özellik diğer yazılımların hiç birisinde olmayan özelliklerdir ve sadece flexispya özel ve flexispyın kalitesine yakışır özelliklerdir. Şifreleri Gösterme özelliği ve aramaları canlı dinleme özelliği.

 

Ok şimdi gelelim flexispyı sizlere bir telefon takip programı olarak tavsiye eder miyiz sorusuna; aslında bu sorunun cevabı biraz kapsamlı ama kısaca sizlere şöyle cevap verelim,

İphone telefon takibi yapacaksanız ve az buçuk ingilizce bilginiz var ise flexispy sizler için en iyi tercih olacaktır, bir iphone için en çok özellik sunan takip yazılımı flexispydır. Dolayısıyla iphone için flexispy kullanmanız mantıklı olacaktır.

Android bir telefon takibi yapacak iseniz o zaman iş biraz değişiyor, çünkü flexispy her ne kadar android telefon takibinde de oldukça iyi olsa da flexispy dan çok daha iyi olan hem kullanım kolaylığı hemde özellikleri itibari ile çok daha ileri seviyede bulunan Xmobile Pro Android telefon takip programını sizlere tavsiye ederiz. Hem Türkçe oluşu hemde aklınıza gelecek heme hemen tüm özelliklere sahip oluşu hemde en önemli ve güzel yanı olarak ÜCRETSİZ DENEME yapabiliyor oluşunuz nedeni ile sizlere android için flexispy yerine Xmobile Pro yu tavsiye ederiz. Ücretsiz deneme yaptığınızda ve özelliklerini gördüğünüzde bizlere hak vereceğinizden eminiz. www.xmobilepro.net den daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.