Casus telefon dinleme programı veya telefon takip programı olarak adlandırılan bir çok yazılım ile karşılaşmanız mümkündür fakat bu yazımızın da konusu olan ve sizleri bilgilendirmek istediğimiz nokta ise En iyi telefon dinleme programı hangisidir? sorusunun cevabını sizlere sunmak.

Evet öncelikle sizlere bir telefon dinleme programında olmazsa olmaz bazı özelliklerden bahsetmek ve bu özellikleri mutlaka iyi bir telefon takip programında olmasına dikkat etmenizi önermekteyiz.

1: Birinci ve en muhtemel olması gereken özellik olarak telefon görüşmelerini dinleme fonksiyonunun olması gerekir bu özellik çoğu iyi kalite yazılımlarda olsa da bazılarında bulunmaya bilmektedir bu yüzden öncelikle içerdiği özelliklerde bunu kontrol etmenizde fayda vardır.

2: Bir telefon takip programında olmasını bekleyeceğiniz diğer özellik ise sosyal iletişim platformları olan whatsapp başta olmak üzere facebook, skype, snapchat gibi uygulamaların takibini yapabilip yapamadığıdır, buna da özellikle dikkat etmenizde fayda vardır. İyi kalitedeki yazılımlarda bu özellikler mevcuttur.

3: Sadece en iyi kalitedeki telefon izleme programlarında olması muhtemel birkaç özellik olarak ta canlı kamera izleme, fotoğraf çekebilme, canlı ses aktarımı, ortam sesi kaydı gibi ileri derecede teknoloji gerektiren fonksiyonların olup olmadığına da bakmanız faydanıza olacaktır.

4: Diğer aklınıza gelebilecek bir çok özellik hemen hemen tüm yazılımlarda standart olarak bulunacağından özellikle yukarıdaki fonksiyonların olup olmadıklarına bakmak size yazılımın kaliteli olup olmadığı hakkında oldukça iyi fikir verecektir.

5: Belkide sizlere yazılım hakkında en net fikri verecek ve en önemli olarak gördüğümüz nokta ise şu; ÜCRETSİZ DENEME süresi veren yazılımları tercih ediniz. Çünkü bir telefon takip yazılımı eğer ücretsiz olarak deneme veriyorsa o zaman o yazılım zaten kendi özelliklerine ve kalitesine güveniyor demektir ve sizlere en iyi özellikleri sunacak demektir. Zaten siz yazılımı deneyip tüm özelliklerine bakıp yazılımı tam anlamıyla test edebiliyor olursunuz ve bu şekilde tam ve net bir fikirle yazılımı satın almış olursunuz.

Sitemizin sizler için yaptığı yazılım denemeleri ve testleri sonucunda sizlere kolaylık olması açısından önereceğimiz kaliteli 2 yazılım bulunmaktadır bir tane android telefonlara özel bir tanede iphone lara özel iki telefon takip programını sizlere özellikle tavsiye etmek istiyoruz.

 

xmobile protelefon takip programıEN İYİ ANDROİD TELEFON TAKİP PROGRAMI : XMOBİLE PRO

Xmobile Pro android telefon takip ve dinleme programları arasında en iyi ve en kaliteli olarak bulduğumuz yazılımdır ve sizlere bu yazılımı ÜCRETSİZ DENEME yaparak test etmenizi öneririz. Ücretsiz deneme yapabileceğiniz 24 saat lik süre içerisinde yazılımı ful olarak kullanabilir ve tüm özelliklerini bir bir test edip anlayabilirsiniz. Oldukça kolay kurulumu ve bir o kadar da kolay kullanımı olan Xmobile Pro sizlere aradığınız tüm özellikleri sunacaktır. Yazılım tamamen Türkçe olarak kullanılabilir ingilizce ve diğer 5 dil seçeneği de kullanıcıya sunulmaktadır.

deneme

 

 

 

flexispy telefon takip programıEN İYİ İPHONE TELEFON TAKİP PROGRAMI: FLEXİSPY

İphone telefon takip programı olarak sizlere Flexispy ı önermek istiyoruz , oldukça kaliteli ve bir o kadar da özellikli bir telefon dinleme ve takip programıdır, yazılımın tek dezavantajı kullanırken bir miktar ingilizce bilmeniz gerektiğidir, en azından temeL seviyede bir ingilizce bilgisine sahip iseniz flexispyı bir iphone telefon takip programı olarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Flexispy iphone iççin olduğundan ücretsiz denemesi yoktur.

incl

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 11 =