casus yazılım

CASUS YAZILIM NEDİR NASIL YÜKLENİR?

Casus Yazılım nasıl yüklenir hangi cihazlar için casus yazılım kullanılabilir ve özellikleri açısından en gelişmiş olan casus programlar hangileridir? Bu konu hakkında bilgi arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz. Casus yazılımlar isimlerinden de anlaşıldığı üzere bir bilgisayar, cep telefonu veya tablet gibi akıllı elektronik cihazlara yüklenebilen ve yüklendikleri andan itibaren o cihazlardaki bilgileri ve yapılan tüm işlemleri toplayıp bu bilgileri gizli bir şekilde casus yazılımın kullanıcısına aktaran küçük programlardır.

Casus yazılımların bilgisayarlar için olanlarının yanı sıra akıllı telefonlar olan android ve iphone lar için olanları da bulunmaktadır. Özellikle artık akıllı cep telefonlarını hayatımızın her anında yanımızda bulundurmamız sebebiyle casus yazılımlar artık cep telefonlarında da bilgisayarlarda olduğu kadar fazla kullanılabiliyorlar. İster android isterse iphone olsun tüm telefon modellerine uygun casus yazılımlar bulmak mümkün, bazı yazılımlar hemen hemen her marka ve model android telefonlarda uyumlu olarak çalışabilmektedir, en kaliteli ve özellikli olanlarında oldukça fazla fonksiyon da bulunmaktadır.

Bir casus yazılımı örneğin samsung takip programı olarak kullanabilirsiniz ve böylece android sisteme sahip olan samsung akıllı telefonu kolaylıkla takip edebilir ve dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem ise oldukça basittir, tek yapmanız gereken telefonu 5 dakikalığına elinize alıp casus yazılımı yüklemek olacaktır. Samsung telefon takip programı yükleme ve kullanım olarak ne kadar kolaysa diğer android telefonlarda da takip işlemi o kadar benzer ve kolay olacaktır. Htc, Lg, Xperia ve diğer tüm android sistemli telefonları bu yöntem ile takip edebilirsiniz. İphone telefon takip programı da benzer bir şekilde yine iphonea dakikalar içerisinde yüklenebilir ve casus yazılım olarak kullanılabilir. Sitemizde ki ilgili iphone telefon takip programı sayfamızda bu konuda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hangi Casus Yazılım Hangi Cihaz İçin Daha Uygundur?

Sizlerde eğer bir bilgisayar bir android telefon veya bir iphone için casus program arıyorsanız öncelikle mevcut yazılımların hangileri olduğunu ve her birinin hangi özelliklere sahip olduğunu bilmenizde fayda var, bu yüzden sitemizdeki ilgili sayfaları sitemizin ana menüsünden gezerek her bir telefon için olan yazılımlar hakkında net bir bilgi edinebilir ve yaptığımız derecelendirmeler sonucunda sizlere sunduğumuz öneri yazılımları değerlendirebilirsiniz.